تیزر و سفارش

تیزر و سفارش

فاکتورهای اصلی موفقیت یک تیزر عبارتند از:

✅استراتژی یا همان روش ارائه و انتقال پیام تبلیغ

✅نوآوری یا همان خلاقیت در نمایش پیام تبلیغ

✅نحوه اجرا

آیا به یک تیزر اختصاصی نیاز دارید؟

با اینکه در شرکت جهان آنلاین کوشیده ایم طیف متنوعی از تیزرهای تبلیغاتی آماده و پیش ساخته را فراهم آوریم، اما گاهی پیش می آید که برای رسیدن به اهدافی در بازاریابی و فروش محصولات نیاز به تیزر ها و یا محتوا های خاص تر است. گاهی شما نیاز به سفارش تیزر خلاقانه دارید.

در واقع شرکت جهان آنلاین با هدف پاسخگویی به نیازهای شما عزیزان در زمینه ی محتواهای ویدئویی مصرفی طراحی و راه اندازی شده است تا بتوانید هرچه سریعتر کمپین های ویدئومارکتینگ خود را با کمترین هزینه عملیاتی کنید اما طبیعی است که نمی تواند پاسخگوی تمام نیازهای بازاریابی و تبلیغاتی شما باشد از این رو تیم تخصصی شرکت جهان آنلاین این امکان را فراهم آورده است تا شما بتوانید بدون هیچ محدودیتی آنچه در ذهن دارید را از ما مطالبه نمایید ما به راحتی و با استفاده از تخصص، دانش، هنر، و تکنولوژی خواسته های شما را جامه عمل می پوشانیم

تیم تخصصی شرکت جهان آنلاین متشکل از اتاق فکر، آتلیه طراحی، دپارتمان تولید تیزر های تبلیغاتی، دپارتمان جلوه های ویژه رایانه ای، و دپارتمان انیمیشن این امکان را فراهم می آورد تا بتوانید یک تیزر تبلیغاتی خلاقانه و اورجینال مطابق با اهداف خود در اختیار داشته باشید.

سفارش تیزر خلاقانه

پروسه ی خلاقیت در ساخت تیزر ابتدا با ایده پردازی و تحلیل اهداف بازاریابی شما محقق می شود، ما با دقتی مثال زدنی اهداف شما را تحلیل می کنیم، جایگاه شما و برندتان را در مقایسه با رقبا می سنجیم، تبلیغات و حرکت های بازاریابی مهم ترین رقیب های شما را تحت نظارت و بررسی قرار می دهیم و سپس به سمت کشف راهبردی برای برند و محصول شما خواهیم رفت

کوشش می کنیم این راهبرد یک راهبرد خلاقانه و هنرمندانه باشد، تا بتوان سایر قسمت های کمپین را بر بنیانی مستحکم، بنا نمود. از آن پس سایر بخش های تیم ما مشغول به کار خواهد شد و می کوشیم یک اجرای حرفه ای و بی نقص ارائه دهیم، زیرا بهترین نقشه ها، نیز به اجرا کنندگان آن بستگی دارد. سال ها فعالیت مستمر در حوزه ی تبلیغات، بازاریابی و برندینگ این را به ما آموخته است تا بتوانیم اثری در خور توجه ارائه دهیم. و از همه مهم تر خلاقیت چاشی اصلی کار ما خواهد بود.

BASE

65

minutes

15 $/month

Price for 1 minute 0.25$

ECONOMY

140

minutes

30 $/month

Price for 1 minute 0.20$

STANDART

240

minutes

45 $/month

Price for 1 minute 0.2$

PREMIUM

380

minutes

75 $/month

Price for 1 minute 0.2$

راهنمای سریع سفارش پروژه :

۱ – ثبت نام در سایت و ثبت برمد خود

۲- دریافت پیشنهاد پلن ، زمان و قیمت  از کارشناسان شبکه اجتماعی ما

۳- انتخاب پلن مورد نظر و پرداخت هزینه

۴ –  اتمام انجام پروژه و اجرای پلن