سئو و سفارش

سئو و سفارش

شرکت جهان آنلاین با تجربه مناسب در بخش بهینه سازی سایت‌های مختلف برای موتورهای جستجو قادر است تا سایت شما را با قیمت مناسب با بهره‌گیری از روش قانونی سئوی کلاه سفید در موتورهای جستجوی مطرح مانند گوگل و بینگ بهینه‌سازی کند. در نتیجه سایت شما در صفحات اول نتایج جستجو نمایش داده می‌شود، بازدید و پیج رنک شما افزایش پیدا کرده و در نتیجه تجارت اینترنتی شما رونق بیشتری می‌گیرد. برای بهینه سازی سایت فرق نمی‌کند سایت شما استاتیک است یا داینامیک، یا از چه سیستم مدیریت محتوایی استفاده می‌کنید. فعالیت‌های ما در حوزه سئو با توجه به اهداف و نیازهای مشتریان طراحی می‌شود و با توجه به سابقه و تجربه‌ای که در این حوزه داریم بهترین راهکار را به شما ارائه خواهیم داد.

شرکت جهان آنلاین با استفاده از روش‌های اصولی مورد تایید گوگل به دنبال بهبود ورودی ترافیک هدفمند از طریق موتورهای جستجو برای مشتریان است و با تکمیل فرآیندهای مختلف بازاریابی اینترنتی کمک می‌کند که بیشترین بازدهی از فعالیت سئو سایت برای سایت‌های مورد نظر انجام شود. سفارش بهینه سازی سایت به ما باعث می‌شود که بتوانید با خیال آسوده روند فعالیت‌های دیجیتال مارکتینگ خود را برنامه ریزی کنید و بر همین اساس پیشرفت کاری و افزایش بازدید را برای وب سایت خود رقم بزنید. ما علاوه بر بهینه‌سازی ساختاری وب سایت از نظر فنی و محتوایی، روی طراحی استراتژی‌های موثر و همچنین تکنیک‌های سئو خارجی و برندسازی اینترنتی نیز فعالیت می‌کنیم. در نتیجه روند رشد سئو را با ما تجربه خواهید کرد.

شرکت جهان آنلاین برای مشتریان خود چه خدماتی را انجام می‌دهد؟

خدمات سئوی ما بر اساس نیازهای مشتریان متفاوت است، برخی از خدمات توسط شرکت جهان آنلاین عبارتند از:

معرفی و ثبت در موتورهای جستجوی مطرح
انجام تنظیمات حرفه‌ای سئو
انجام روش‌های جدید و قانونی سئو
انتخاب کلمات کلیدی مناسب
طراحی استراتژی سئو
تحلیل و آنالیز رقبا
انتخاب مناسب‌ترین و بهترین عناوین
بهینه‌سازی ساختار سایت
بهینه‌سازی سرعت بارگذاری سایت
نصب افزونه‌های سئو
بهینه‌سازی قالب سایت (ویرایش، حذف و اضافه کدها)
رفع پیغام‌های مهم سایت براساس استاندارد W3C
ساخت صفحات اجتماعی
بهینه سازی سایت با کلمه (۱ الی ۳ کلمه – هزینه جدا)
تهیه محتوا (هزینه جداگانه)
بهینه سازی سایت مطابق با الگوریتم‌های گوگل
حل مشکلات سئو سایت (در صورت پنالتی نبودن سایت)
پشتیبانی، راهنمایی و پاسخ به سولات
تبلیغات در گوگل (هزینه جداگانه)
انجام موارد دیگر که جزو اسرار کاری سئو 24 است.

قبل از ارسال سفارش سئو دقت داشته باشید که:

به دلیل داشتن سایت‌های مشابه در زمینه “طراحی سایت”، ”خدمات هاست”، “دیجیتال مارکتینگ” و “رپورتاژ” بهینه‌سازی سایت‌ها به اساس کلمه با این موضوعات امکان پذیر نیست.
از آنجایی که مطلب هسته اصلی سئو را تشکیل می‌دهد، بهینه‌سازی سایت‌های که محتویات غیره مفید، کپی و اسپم دارند یا مطلبی جهت ارائه ندارند (مانند سایت‌های تفریحی) امکان‌پذیر نیست.
بهینه‌سازی سایت‌های خلاف شئونات اخلاقی و اسلامی امکان‌پذیر نیست.
بهینه سازی سایت از نظر ساختاری بین ۳ هفته تا ۳ ماه طول خواهید کشید و بستگی به شرایط اولیه سایت و سرعت عمل تیم فنی شما دارد، بنابرین صبور باشید.
هیچ تضمینی برای بهینه ماندن سایت برای همیشه وجود ندارد، ما به صورت کاملا اصولی کار می‌کنیم و هیچ صدمه‌ای به سایت نخواهیم زد، موارد فوق را درست انجام می‌دهیم تا رتبه سایت شما در موتورهای جستجو ارتقا پیدا کند، ولی در نظر داشته باشید که رتبه‌بندی وب‌سایت‌ها در گوگل تحت کنترل کامل هیچ شرکت سئویی در دنیا نیست، این گوگل است که سایت شما را رتبه‌بندی می‌کند و الگوریتم‌های خود را به‌روزرسانی می‌کند.
قراردادهای سئو به صورت سالیانه منعقد می‌شوند

BASE

65

minutes

15 $/month

Price for 1 minute 0.25$

ECONOMY

140

minutes

30 $/month

Price for 1 minute 0.20$

STANDART

240

minutes

45 $/month

Price for 1 minute 0.2$

PREMIUM

380

minutes

75 $/month

Price for 1 minute 0.2$

راهنمای سریع سفارش پروژه :

۱ – ثبت نام در سایت و ثبت برمد خود

۲- دریافت پیشنهاد پلن ، زمان و قیمت  از کارشناسان شبکه اجتماعی ما

۳- انتخاب پلن مورد نظر و پرداخت هزینه

۴ –  اتمام انجام پروژه و اجرای پلن