برنامه نویسی

Programing

WEBDESIGN

تیم دیجیتال مارکتینگ جهان آنلاین، می کوشد با استفاده از کادری مجرب در زمینه ی طراحی وبسایت، طراحی اپلیکیشن، طراحی گرافیکی، مدیریت شبکه های اجتماعی، کیلیپ های تبلیغاتی، موشن گرافیک و تبلیغات محیطی فعالیت خود را به مشتریان گرامی ارائه نماید، تا بتواند مشاغل موجود در تمامی عرصه ها را به دنیای دیجیتال وارد نموده و همچنین با تبلیغات گسترده باعث افزایش راندمان کاری مشاغل شود.

ویندوز
68%
اندروید
95%
آی او اس
80%
وبسایت
96%
img
img
img
img
مدیریت شبکه اجتماعی

Social Network Management

ANIMATION

بازاریابی شبکه های اجتماعی به فعالیت خلق محتوا برای تبلیغ کسب‌وکار و محصولاتتان در پلتفرم‌های مختلف رسانه‌های اجتماعی مثل فیس‌بوک، اینستاگرام و توییتر گفته می‌شود. محتوای یکتای شما باید متناسب با پلتفرم خاصی تغییر کند که محتوا را در آن به اشتراک می‌گذارید تا به تقویت مکالمات و افزایش آگاهی برند کمک کند.
بازاریابی محتوا تماماً در مورد رویارویی با مخاطب و مشتریان هدف درجایی است که حضور دارند و به‌طور اجتماعی با یکدیگر و برند شما در حال تعامل‌اند.فواید بازاریابی رسانه‌های اجتماعی :
۱. افزایش آگاهی برند
۲. ایجاد مشتری راغب و افزایش نرخ تبدیل
۳. تقویت رابطه با مشتری‌ها
۴. یادگیری از رقبا
تیم جهان آنلاین به شما کمک میکند تا بفهمید چه چیزی برای رقبایتان مفید واقع‌شده و چه چیزهایی جواب نمی‌دهد؛ بررسی حساب‌های شبکه های اجتماعی رقبایتان می‌تواند به شما کمک کند مطمئن شوید بازاریابی‌تان از دیگران متمایز است و فقط مختص برند شماست.

سئو مارکتینگ

SEO MARKETING

BRANDED KEYWORD

یکی از مهم ترین مواردی که می تواند روی فروش شما در کسب و کار تاثیر داشته باشد، بدون شک انجام تبلیغات است اما توجه داشته باشید که تبیلغات می تواند هزینه زیادی برای شما داشته باشد و زمان زیادی را از شما بگیرد. به همین دلیل ما در جهانِ آنلاين می خواهیم راهکارهایی را به شما معرفی کنیم که با پرداخت کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان بهترین نتیجه و بازخورد را داشته باشید.

شما به راحتی می توانید در محیط اینترنت خودتان را به مشتریان معرفی کنید. شاید برای شما هم جالب باشد اما بهتر است بدانید که به صورت روزانه 3.5 میلیارد سرچ در گوگل توسط مردم انجام می شود که حدود 90 هزار سایت فارسی در اختیار مردم قرار داده می شود. با توجه به اینکه این روزها 50 میلیون ایرانی به اینترنت دسترسی دارند، این گزینه می تواند درصد جستجو را تا حدود زیادی افزایش دهد.

صفحه اول گوگل، جایی است که شما می توانید خودتان را به تمام مردم معرفی کنید. اگر می خواهید کسب و کار خود را به صورت حرفه ای پیش ببرید باید از بهترین خدمات سئو برای سایت خود استفاده کنید و به صورت هدفمند جلو بروید تا بتوانید در صفحه اول گوگل قرار بگیرید.

تیز و تبلیغات

TEASERS AND ADS

MOTION

داستان برند و محصول خود را جذاب تعریف کنید: ساخت تیزر تبلیغاتی برای بیشتر و بهتر دیده شدن روش خوبی جهت معرفی شماست از سال ۹۹ باید بیشتر از قبل به تبلیغات بها داد. امسال سال جاودانگی برندها و یا محو آن‌هاست. استراتژی ساخت تیزر تبلیغاتی را از دست ندهید.
با ساخت تیزر تبلیغاتی جذاب و تاثیرگذار مخاطب خود را در این بازار شلوغ تحت تاثیر قرار دهید. این راهکار برندهای مطرح در بازار برای فروش بیشتر محصول و خدماتشان به مشتریان بیشتر و با قیمت بیشتر است.
با نمایش تیزر تبلیغاتی مجموعه خود در تلویزیون، اینستاگرام، نمایشگاه‌ها و همایش‌ها بدرخشید. وبسایت خود را برای مخاطبان جذاب‌تر کنید و قدرت برند خود را نمایش دهید. ساخت تیزر، ویدیو و کلیپ‌های تبلیغاتی تخصص ماست.

نمونه کارها

برندها و نمونه کارها

شرکت جهان آنلاین با یک دهه تلاش مستمر و حرفه ای در بازار کسب و کار توانسته است با بزندهای مطرح استان قم و کشور شروع به همکاری مستمر کند و طی این سالاها با کسب تجربه های زیادی اقدام به تولید آثار ویژه و خاص نماید ، لیست برندهایی که ما با آنها همکاری کرده ایم گواه این مطلب می باشد و این اعتماد سرمایه ای است برای ما که با هیچ قیمتی نمی توان آن را خرید و یا بدست آورد!